У Херсоні поліцейські затримали вуличного грабіжника

До Херсонського відділу поліції зателефонувала жінка та розповіла, що чоловік на вулиці попросив її викликати поліцію. У 44-річного місцевого жителя невідомий чоловік заволодів мобільним телефоном, повідомляє сайт ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Херсонській області

Чоловік йшов по вулиці одного із спальних районів міста та розмовляв по телефону. Раптом у нього вихопили телефон, штовхнули, він втратив рівновагу та впав. Зловмисник в синій куртці побіг геть. Потерпілий попросив жінку, яка йшла вулицею, повідомити про злочин в поліцію, а сам побіг шукати грабіжника.

За наданими заявником прикметами по «гарячих слідах» поліцейські затримали підозрюваного, неподалік від місця скоєння злочину. Зловмисником виявився 37-річний громадянин іншої держави, у якого вилучили мобільний телефон потерпілого.

Як розповів начальник сектору кримінальної поліції Херсонського відділу поліції Андрій Скалібог, іноземець затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж» (карається позбавленням волі на строк від 4 до 6 років).